Warsztaty to podróż wgłąb, do niewidzialnego świata zwierząt, przyrody

i samego siebie.

Przypomnimy sobie pradawny język, który kiedyś, w dawnych zapomnianych czasach był jedynym sposobem porozumiewania się. 

Będziemy poszerzać naszą receptywność i ćwiczyć postrzeganie pozazmysłowe. 

Będziemy się zanurzać w cichej przestrzeni w nas,

z której możemy dostrzec każdą istotę w jej prawdziwej naturze. 

Pomogą nam w tym Wasze własne zwierzęta.

Czym jest warsztat?

Powiedziałabym, że jest otwarciem, inicjacją dla pewnego procesu wzrastania. Z jednej strony jest cudownie magiczny, trochę jak spełnienie dziecięcych marzeń o odkryciu w sobie czarodziejskich mocy, a jednocześnie jest niezwykle praktyczny i pragmatyczny. Sięgający w głąb serca i w jakiś kosmiczny wymiar duszy, ale jednocześnie osadzony w tu i teraz, rzeczywisty i cielesny. To jest być może pierwszy albo kolejny krok do odkrycia siebie. Siebie w relacji z otaczającymi nas istotami i siebie w kontekście daru, jakim możesz podzielić się ze światem. Uczy świadomej obecności i otwarcia się na odbiór tego, co przychodzi, takie jakie jest, bez oceny. Odnalazłam furtkę prowadzącą do domu mojej duszy.” Agata.

                                                           

                               

Warsztaty były dla mnie początkiem nowej drogi życia, w zgodzie z sobą i jednocześnie z troską o wszystkie dobra, które nas otaczają. Świat po nich wygląda całkiem inaczej, piękniej, dostojniej, harmonijniej. (....) Ciekawość siebie, odkrywanie Nowego i ten Spokój... Każdemu z Was go życzę i polecam serdecznie! Beata.

                                                

                     

Każdy z warsztatów zabierał mnie w podróż, w której bagaż i cel ustępowały miejsca doświadczaniu. (...)Pozwalał dotykać tego, co nie namacalne, nazywać to, co nie nazwane, zobaczyć to, czego wcześniej nie byłam w stanie dostrzec  -  w moim dotychczasowym byciu i życiu, w moich relacjach i komunikacji ze zwierzętami, z istotami wokół mnie, ze mną samą (...) Oczyszczał, uzdrawiał, transformował i dawał rozpęd do dalszej wędrówki, do dalszego odkrywania (...) Małgorzata.

                                                                     

© 2020 by Anna Dymek animal communicator.

 Proudly created with Wix.com